Hakkımızda

Neden mobiltech GSM ?

Uygun Fiyat

uygun fiyata orijinal yedek parçalarla hizmet veriyoruz. uygun fiyatlı ve kaliteli işçiliğimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. uygun fiyat garantimiz ile müşterilerimize her zaman en iyi fiyatı sağlarız.

6 Ay Hizmet Garantisi

Tamir sonrası yapılan işlemle ve kullanılan parçayla ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda 6 ay ücresiz onarım yapıyoruz. Yaptığımız bütün işlemler için bu süre geçerlidir.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Cihazınızda sorun olup olmadığından emin değilseniz, ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. Tespit sonucu cihazınızda arıza veya arızalar varsa çıkarılan fiyatı size bildiriyoruz. Bu fiyatı kabul etmeniz durumunda işlemlere başlıyoruz.

Uzman Teknik Servis Ekibi

teknik servis ekran değişimi ve akıllı telefon tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 2000 yılından günümüze izmir karşıyaka’da kesintisiz bir şekilde hizmet veren bir teknik servistir.

Teknik servis


MOBİLTECH İletişim İZMİR KARŞIYAKADA ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, garantili ve kesintisiz hizmet veren bir teknik servistir. Teknik servisimizde alanında uzman teknisyenler ile Ekran değişimleri 20 dakika ila 40 dakika içerisinde gerçekleştirilmekte ve bu işlemler sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmemekte, telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır

GARANTİ

Tüm teknik servis işlemlerinde ve yedek parça satışlarında 6 aya varan garanti imkanı ile hizmet vermekteyiz
Ekran değişimi Gerçekleşen cihazın zaman sürecinde yapılan bütün işlemlerin garantili olmasına ve Türkiye’de en iyi hizmet veren Teknik Servis ekibimizi göz önünde bulundurmak ister siz değerli müşterilerimize sonucu kısaca anlatıp teslim etmekteyiz.
Cam değişimi riskli bir işlem gerektirmektedir.
Ekran kırılmasında sorumluluk firmamızdadır

YEDEK PARÇA

en iyi cep telefonu tamiri ya da en iyi teknik servis araması yapıyorsanız eğer şu anda doğru yerdesiniz.

MOBİLTECH Teknik Servis 05322566743

MOBİLTECH gsm’de teknik ekibe getirilen cep telefonu,tablet veya bilgisayarı ekranları orjinal servislerden temin edilerek teknik ekibimizin gerekli kontrollerden geçerek servisimize alınmaktadır.

Ekranınızda kırık mı var yada ses var görüntü mü  yok. Cihazınızı getirin kontrol edelim. Ekran değişimi gerektiren durum söz konusu ise kontrol  ettikten 30 dakikada ile 45 dk içerisinde Uzman ekibimizin deneyimi ile fabrikadan çıktığı hale geri döndürelim. Yanınızda yapılan deneyimli çalışmamız sonucunda Hemen Teslim edilmektedir.

MOBİLTECH gsm cep telefonu dükkanında, bilgisayar, tablet tamir alım-satım toptan ve parekende aksesuar satışlarımız mevcuttur.

EKRAN DEĞİŞİMİ

Firmamız  kırık ekran değişimi, kırık cam değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi ve diğer konularda uzman teknik ekip ile çalışmaktadır. Teknik Servis gerektiren durumlarda Yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında Ekran değişimi ve benzeri arızalarda kısa süre içerisinde  onarım sağlanmaktadır.

Not : Servisimizde Ekran cam değişimi yapılmaktadır. orjinal ekranınızın kalitesi yine devam etsin istiyorsanız gelin samsung cep telefonunuzun camını değiştirelim eski ilk gününe tekrar dönsün. Cam değişiminde mobiltech gsm teknik servis tek adresimizdir.

Başka şubemiz yoktur

Not : Servisimizde apple iphone ve samsung tüm modellerin cam değişimi yapılmaktadır

MOBİLTECH gsm karşıyaka teknik servis 05322566743

Leave a Comment